סיורי סגוויי מודרכים ברומא

סיור על סגוויי! חוויה בלתי נשכחת, המשלבת אטרקציה ייחודית יחד עם הדרכה מרתקת בנופיה ובאתריה ההסטורים של העיר ללא צורך בעליה או ירידה רגלית מפרכת לאורך גבעות העיר העתיקה. נתגלגל לנו ברחובות מלאי היסטוריה ונעצור במספר נקודות תצפית מרהיבות , נסייר במקדשים,מזרקות,כיכרות ומבנים חשובים אשר נבנו במהלך שלושת אלפים השנים בהם עיר זו חיה ונושמת. אנו מציעים מגוון סיורים כגון סיור ברחבי רומא היהודית, סיור לאורך תקופת הבארוק של הספר מלאכים ושדים, סיור על גבעות העיר העתיקה ועוד… וכל זאת ללא מאמץ וזיעה! בכל סיור משולבים הסברים וסיפורים מרתקים על נופיה הקסומים של העיר על שלל סיפוריה מתקופות שונות המלווים בסרטונים באייפון אישי המחולק לכל מטייל, המדריכים שלנו נבחרים בקפידה, כולם בעלי ידע נרחב, מלאים בקסם אישי, מסביר פנים, ואדיבים. ההדרכה הינה ברמה גבוהה אנו גאים בתודעת שירות גבוהה ומפותחת, ושמחים להעניק לכם שרות אישי ומקצועי. קשרי לקוחות ויחסי ציבור הם חלק חשוב בסיורי הסגווי ברומא. מהטלפון הראשון ועד סוף הסיור אנו מבטיחים לגרום לכם להרגיש נוח, להיות אדיבים, סבלניים ולהשקיע את כל הזמן הנדרש לשביעות רצונכם. (נשמח לעזור בתמיכה טלפונית למגיעים אלינו). המשתתפים יקבלו הדרכה מקצועית ואישית על אופן השימוש בכלי, ברשותנו צי כלי סגווי החדיש ביותר בעולם (דגם I2 ) זהו סגווי הפועל ע”פ תנועות הגוף בלבד, ללא שום כפתור ומקנה לרוכב הרגשת ריחוף של ממש, יחד עם בטיחות ויציבות מלאה שאין לתאר במילים. סיור על סגוויי! חוויה בלתי נשכחת, המשלבת אטרקציה ייחודית יחד עם הדרכה מרתקת בנופיה ובאתריה ההסטורים של העיר ללא צורך בעליה או ירידה רגלית מפרכת לאורך גבעות העיר העתיקה.

. סגוויי (2)

סיור סגוויי יום שלם

סגוויי יום שלם

סיור סגוויי תקופת הבארוק

סגוויי בארוק

טיול בפיאצות ובמזרקות החשובות

בואו להתגלגל איתנו בסגוויי לגלות את פלאי הארכיטקטורה של הרנסנס והבארוק שהובאו על ידי האמנים הגדולים של התקופה לפני 500 שנה ברניני מיכאלנג'לו ברמנטה ואמנים גדולים אחרים שינו את רומא מקצה לקצה מרומא של חורבות אל התכשיט שהיא כיום, המדריכים שלנו יובילו אותכם אל מול גולות הכותרת של התקופות השונות כגון מזרקת טרבי, המדרגות הספרדיות והבזיליקה האדירה של סן פטר בנוסף על האתרים שבדרך לא זוכים להעריך ללא נוכחות מדריך שמצביעה ומסבירה על חשיבותן, תופתעו לגלות כמה אפשר להספיק על הסגוויי. נוביל אותכם בין רחובות כמבוך מפותל של רומא ואוצר שמתגלה בכל פינה.

מחיר: 85€

סיור סגוויי פרטי

סיור פרטי בסגוויי

סיור תפור אישי לפי העדפות המטייל

סיור בהתאמה אישית יש לכם סיור שתרצו להרכיב? האם יש לכם נקודות ש"חייב לראות ברומא" ותרצו שנרכיב בשבילכם סיור שיתאים לזמנכם וגם בתחום האפשרי כתבו לנו ונרכיב סיור תפור אישית!

מחיר: 125€

סיור סגוויי לילי

סיור לילי סגוויי

סיור לילי בפיאצות החשובות ומקומות הבילוי

בואו לראות את חיי הלילה של רומא, לברוח רחוק מהחום הלוהט של היום אל מקומות הבילוי של הרומאים והתיירים נראה כיצד רומא ייחודית כשהיא מוארת בפיאצות החשובות ומזרקות מוארות כגון מזרקת טרבי, הפנתיאון, פיאצה נבונה, קמפו די פיורי, טרסטברה ועוד'..

מחיר: 85€

סיור סגוויי רומא היהודית

שער טיטוס

היסטוריה עתיקה ומודרנית על הקהילה היהודית ברומא

בואו לסייר איתנו בעקבות המורשת היהודית ברומא, מתקופת הגלות – ועד השגשוג היום! נתחיל את הסיור ליד הקולוסיאום, ונשמע את הסיפורים המרתקים של הקהילה היהודית העתיקה ביותר בעלת היסטוריה רציפה של 2200 שנה, שאת עקבותיה אנו מוצאים כבר בתקופת המכבים עם הגעתה של משלחת ממלכת יהודה ובהמשך הגעתם של “שבויי” חורבן בית שני ע”י טיטוס עם אוצרות המקדש ועד אלף שנה מאוחר יותר עם הקמת הגטו היהודי בשנת 1555 ע”י האפיפיור פאול ה IV ולבסוף שחרור הגטו עם אחוד איטליה חשוב לציין כי במשך כל התקופה היתה נוכחות מתמדת של יהודים ברומא. נמשיך אל עבר גבעת האבנטין אל בית הקברות היהודי שהומר לגן ורדים ולעבר שוק הדגים היהודי העתיק שעדיין כיום ניתן לראות את מגן דוד מתנוסס בגאווה על התקרה משם נמשיך אל הגטו היהודי השני בעולם לאחר גטו ונציה הידע הרחב וההכרות של המדריך עם ההיסטוריה היהודית ברומא גורמת לסיור להיות חוויה בלתי נשכחת, בתוך הרובע נספר על החשיבות הרובע בחיי הקהילה היהודית . ולא נשכח לטעום גלידה “במעבדת” גלידה מצויינת וגם קפה באותה רמה וניפרד בטיפים והמלצות להמשך הטיול.

מחיר: 100€