*להזמנת כרטיסים לותיקן ללא עמידה תור – כניסה ללא ליווי (כרטיסים אלו זמינים גם לאחר שאזלו באתר הרשמי של הותיקן)
מידע שימושי

כרטיסים אלו הינם כרטיסי “דלג על התור” (skip the line) מצויידים בכרטיסים אלה הנכם ניגשים ישירות למסלול כניסה מהירה לותיקן ומדלגים על התור בכניסה.

כרטיסים אלו כוללים גישה לקפלה הסיסטינית, שם תוכלו להתרשם מהאפרסקאות של מיכלאנג’לו ושאר מוזיאון הותיקן, בתום הביקור תוכלו לעבור מהקפלה הסיסטינית לבזיליקת סן פייטרו(כנסיית הותיקן).

מה כולל מחיר הכרטיס: המחיר כולל כניסה לותיקן ועמלת רכישה, כרטיסים אלו אינם כוללים סיור מודרך בותיקן. למידע על הסיור המודרך שלנו בותיקן.

כניסה לותיקן הינה חינם למבקרים מתחת לגיל 6. למבקרים בין הגילאים 6-18 ולסטודנטים עם כרטיס סטודנט תקף (בגיל 18-25) יכולים לקבל מחיר נמוך לכרטיסים.
מבקרים עם תעודת נכה נכנסים בחינם יחד עם מלווה בהצגת התעודה בכניסה. (אין צורך ברכישת כרטיס).

כתובת: Viale Vaticano, 00165 Roma RM, Italy

שעות הפתיחה של מוזיאון הותיקן – 09:00 – 16:00

זמן ביקור: 3 – 4 שעות

מי זכאי להנחה או כרטיס חינם למוזיאון הותיקן:
ניתן ורצוי לרכוש כרטיסי כניסה לותיקן עד חודשיים לפני מועד הביקור.

כרטיסים מוזלים למוזיאון הותיקן: ילדים מגיל 6 ועד 18 (ביום הביקור), סטודנטים עד גיל 25, בהצגת תעודת סטודנט בינלאומי. (ילדים עד גיל 6 חינם- אין צורך לרכוש כרטיס).
לנכה ומלווה- אין צורך לרכוש כרטיס, יש לגשת לדלפק המיוחד בכניסה, להציג תעודת נכה ולקבל את שני הכרטיסים במקום. ההנחה לנכים 74% (יש להביא תעודה מתאימה). כמו כן ניתן לקבל עגלת נכים במקום, בכפוף לזמינות, הזדהות והפקדת פיקדון עד לסיום הביקור. ניתן לסייר בחלקים רבים מהמוזיאונים בכסא חשמלי, אך לא בכול המקום.
שימו לב, ללא הצגת תעודות המעניקות הנחה (גיל נער/סטודנט/ נכה),הכרטיס המוזל לא מכובד, יש לקנות כרטיס חדש במחיר מלא, ומחיר הכרטיס המוזל לא יושב.
אין הנחות לסניור סיטיזן(אזרח ותיק) או עיתונאים או כל סקציה אחרת למעט ילדים , סטודנטים ונכים כאמור.
אין אפשרות לביטול כרטיסים שנרכשו, אך ניתן לשנות תאריך, שעה ואת שם המשתתף עבורו נרכש הכרטיס. השינויים נעשים דרך האתר, מאוד בקלות, בחירת התאריך והשעה החדשים על פי מה שזמין בעת השינוי.(ניתן לשנות פעם אחת בלבד).

לבדיקת זמינות והזמנת כרטיסים
 

מיקום במפה

בקצרה
product image
דירוג
1star1star1star1star1star
דירוג
4 based on 4 votes
שם חברה
רומא אחרת
שם מוצר
כרטיסים לותיקן ללא תור
מחיר
EUR 21
זמינות
Available in Stock