סיור רומא נא להכיר… סיור עם מדריך דובר עברית, נהג ורכב צמוד

הגעתם לרומא לפגישת עסקים, הגעתם לשהייה קצרה בעיר……….או סתם בא לכם להתפנק ??? חברת רומא למטייל תשמח לארח אתכם בסיור רכוב בעיר. בשלוש שעות הקרובות נצא “למסע” בזמן בין אתריה הנבחרים של העיר הנצחית, ולא נשכח לגלות גם את ה”פנינים” הנסתרות. נצא לדרך מבית המלון או מנק’ המפגש עם הנהג הפרטי ומדריך הטיולים (דובר העברית כמובן), ובזמן שאתם מתרווחים בכסאות, נספר לכם על על סביבת המלון על אגדות ורכילות מקומית.

נתחיל את הסיור בקולוסאום ונספר על האמפיתאטרון הגדול ביותר בעת העתיקה, על קיסרים וגלדיאטורים, ועל החוט המקשר בין המבנה המדהים ובין עם ישראל קשר בין 2000 שנה. נעצור ב”זירה הגדולה” בה ננסה לדמיין אצטדיון ובו 300,000 צופים שואג לעבר נהגי הכרכרות הדוהרים, נביט מעלה אל עבר גבעת הפלאטין ונשחזר את מראה הארמונות המפוארים אשר עמדו כאן בעבר.

נמשיך לכיוון “פה האמת” ככל הנראה פסל שהיווה חלק ממזרקה מהתקופה הרומית, והוא למעשה שימש כ”פוליגרף” כבר בתקופת ימי הביניים. אלו הם “פני האבן” שהבהילו את השחקנית האמריקאית אודרי הפבורן בסרטו של הבמאי ויליאם ויילר “חופשה רומאית” -שבו זכתה בפרס האוסקר.

נגלה את האמת מאחורי הספר “מלאכים ושדים” של הסופר דן בראון בעת שאנו חולפים על פני קאסטל סנט אנג’לו ומעברו הסודי- “פסאטו דל בורגו”. נצטלם מול כנסיית פטר הקדוש, ונספר כמה מהמעשיות היותר מרתקות מאחורי מושב הדת והכח של העולם המערבי. בגלל מיקומם הלא נוח להגעה וריחוקם מהמרכז ההיסטורי, נקפוץ להציץ בכמה מהמראות היפים ביותר שיש לעיר הזו להציע.

נעלה לתצפית עוצרת נשימה על גבעת ג’יאניקולו עם הנוף הסוחף מכנסיית פטר הקדוש ועד הפנתיאון!

אולם הצילום המרהיב ביותר כנראה, יחכה לנו מבעד לחור המנעול על גבעת אוונטין. רומאים רבים נוהגים להביא את חבריהם הבאים מחוץ לעיר למקום זה, מבעד לחור המנעול של טירת אבירי מלטה נתבונן במחזה מושלם של כיפת………….. ולפיכך, שלוש מדינות בהצצה אחת.

נמשיך ונגלה את תענוגות החיים במרחצאות העתיקים של רומי שנבנו במאה ה III לספירה תחת שלטונו של הקיסר קרקלה. משם לכיוון הפרמידה של גאיוס צסטיוס – אתר קבורה שיתן לנו תחושה שאנו במצרים!!

נשקיף על אי הטיבר ועל חורבות הגשר העתיק ביותר ברומא- הגשר השבור, ונסיים את סיורנו בכיכר נבונה . חזרה אל הלב ההסטורי היפיפה של רומא. סיור רכוב ברומא מאפשרת לראות בהספק שרוב התיירים מקדישים לו מספר ימים, אבל מעל הכל הינה דרך כיפית ורגועה לחוות את העיר הנצחית. * למעוניינים ישנה אפשרות לבנות מסלולים פרטיים לפי דרישה

סיור רכוב ברומא

סיור עם נהג צמוד פלוס מדריך דובר עברית

 • משך הסיור 3 שעות.
 • מחיר הסיור אינו כולל כניסה לאתרים.
 • מקום המפגש הינו מלון הלקוח
 • סיור בשפה העברית.
 • הסיור מתאים לכל הגילאים.
 • הסיור יסתיים במקום מתואם לפי בקשת הלקוח.
 • עלות הסיור :

    75 יורו למשתתף

  *לקבוצות גדולות מ8 איש נא ליצור קשר במייל על מנת לקבל הצעת מחיר.

[oqeygallery id=3 width=1000 height=800]
[/contact-form-7]