רומא הסעות

כל פתרונות ההסעות ברומא העברות מהשדה ומהנמל לרומא ובחזרה נסיעה בשאטל או עם נהג פרטי עם רכב צמוד כאן תוכלו למצוא את מגוון שירותינו כתבו לנו לעזרה

ליצירת קשר

 

דוא"ל: uniquerome@gmail.com

הסעה בלימוזין/רכב שרד

הסעה בלימוזין/רכב שרד שירות מקצועי, פרטי ואדיב עם נהג צמוד מרגע היציאה לאולם מקבלי הפנים בשדה התעופה ועד פתח בית המלון, אנא מלאו את טופס ההזמנה וישלח אליכם אישור להציג לנהג בשדה התעופה.

העברות במתכונת שאטל

העברות שאטל(מאסף) העברות משדה התעופה ברומא למלונות במרכז העיר, שרות קל ונוח ובמחירים הטובים ביותר. ההעברה מתבצעת ברכב עד 10 נוסעים, מלאו את הפרטים ואישור העברה ישלח תוך 24 שעות. כיצד לבצע הזמנה?...

הסעה בואן מרצדס

שירות פרט אדיב ומקצועי עם נהג מרגע היציאה לאולם מקבלי הפנים בשדה התעופה ועד פתח בית המלון, אנא מלאו את טופס ההזמנה וישלח אליכם אישור להציג לנהג בשדה התעופה

הסעות פרטיות במיניבוס רומא

שירות מיניבוסים ברומא, מגוון רכבים חדישים ממוזגים בגדלים שונים עם נהגים אדיבים המוכנים לעזור. כתבו לנו על מנת לקבל הצעת מחיר.

שרות אוטובוסים רומא

שירות אוטובוסים ברומא, מגוון רכבים חדישים ממוזגים בגדלים שונים עם נהגים אדיבים המוכנים לעזור. העברות פרטיות משדה התעופה ומנמל רומא אנא כתבו לנו על מנת לקבל הצעת מחיר.

טופס הזמנת הסעה לשדה התעופה

טופס הזמנת הסעה חזור

טיול לטיבולי

לאלו מכם המעוניינים לצאת לכמה שעות מרומא הסואנת ולהכיר איטליה אחרת, כפרית ושלווה, אנו ממליצים להעביר כמה שעות בעיירה טיבולי. טיבולי נמצאת ממזרח לרומא, 45 דקות נסיעה לערך, ומהווה פנינה אמיתית. היא משלבת נוף טבעי של גנים מטופחים ושמורים, למרגלותיהם של ארמונות ופלאים ארכיטקטוניים.

טיול לפומפיי

סיפורה של העיר פומפיי הוא אחד הסיפורים המרתקים ביותר בהסיטוריה האיטלקית והעולמית בכלל. ממצאים מהעיר הדרומית מערבית שממוקמת במחוז שהיום קרוי קמפאניה, במרחק נסיעה קצר מהעיר נאפולי, מצביעים על סימני חיים כבר מאז המאה השישית לפני הספירה (בערך לפני 2,500 שנה), אז הייתה העיר קרקע פוריה לעמים כובשים כמו האתרוסקים, בשל חשיבותה האסטרטגית (פומפיי רחוקה רק 20 ק"מ מהים).